Kickbokserka

Kiedy jej rodzice się rozwodzą, dwunastoletnia Bo musi przeprowadzić się wraz z matką i bratem na przedmieścia Amsterdamu. Jej sąsiadka trenuje kickboxing i Bo także chce spróbować. Okazuje się, że jest naturalnym talentem i ma szanse na udział w mistrzostwach Holandii. Lecz najpierw Bo musi poradzić sobie z agresją i brakiem samokontroli, które są skutkami ubocznymi rozwodu rodziców.

Liliana Pędziwiatr

Jedenastoletnia Liliana potrafi rozmawiać ze zwierzętami! Jest to jednak wielka tajemnica, o której nikt nie powinien wiedzieć, poza rodzicami. Jej szczególny talent spowodował w przeszłości wystarczająco dużo kłopotów i zmusił rodzinę do przeprowadzki. Lilli przysięga, że zachowa swój sekret w tajemnicy, jednak dowiaduje się, że jej zdolności są teraz bardzo potrzebne. Złodziej porwał słoniątko ― Ronniego z lokalnego zoo. Dziewczynka za wszelką cenę chce je uratować…

Magiczny dywan

Animacja

Hodżia mieszka w maleńkiej wiosce wraz ze swoją rodziną. Jednak chciałby zobaczyć wielki świat, którym jest dla niego miasto, gdzie mieszka sułtan. Pewnego razu dostaje taką szansę i od razu z niej korzysta. Stary El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swego zaginionego wnuka. Hodżia wraz z przyjaciółką Rają ruszają na spotkanie przygody.

Mała czarownica

Mała czarownica marzy o tym, żeby zatańczyć z innymi czarownicami podczas corocznego Sabatu na Łysej Górze. Niestety ma zaledwie 127 lat i jest na to o wiele za młoda. Podczas próby dostania się na Sabat zostaje przyłapana i za karę musi nauczyć się wszystkich zaklęć z Wielkiej Księgi Czarów. To będzie trudne, bo mała czarownica wcale nie jest chętna do nauki. Postanawia więc przy pomocy swego mówiącego kruka Abraxasa znaleźć inny sposób, by pokazać, że jest dobrą czarownicą. Jednak aby tego dokonać, będzie musiała dodatkowo przechytrzyć złą czarownicę Rumpumpel.

Moja żyrafa

Rafał urodził się tego samego dnia, co jego najlepsza przyjaciółka Rafa, która jest… żyrafą. Ponieważ jego dziadek jest opiekunem w zoo, Rafała często można spotkać w pobliżu Rafy. Są nierozłączni i dzielą się wszystkim do momentu, w którym Rafał po raz pierwszy idzie do szkoły i dowiaduje się, że Rafa nie może z nim tam iść. Tęskota powoduje, że Rafał wymyśla plan zabrania żyrafy do szkoły i przedstawienia jej wszystkim kolegom i koleżankom.

Mój brat ściga dinozaury

Od pierwszych dni życia małego Gio, Jack wierzy, że jego brat jest wyjątkowy, specjalny, po prostu najlepszy ― niczym superbohater, który przybył z innej planety! Z czasem poznaje prawdę: Gio ma zespół Downa i dla Jacka staje się powodem do wstydu. Chłopak trafia do nowej szkoły, poznaje czarującą Ariannę i chce zaimponować kolegom z zespołu muzycznego. Postanawia więc ukrywać przed znajomymi istnienie swojego brata… Pełna dobrej energii opowieść o więzach rodzinnych, dojrzewaniu i prawdzie, która zawsze jest cenniejsza niż kłamstwo.

Tajemnica sióstr Sprite

Zła czarownica Glenda zrobi wszystko, żeby wejść w posiadanie domu Sprite’ów, skrywającego wiele tajemnic. Mieszkające w nim cztery siostry mają magiczne moce i próbują przeciwstawić się wiedźmie. Ich czary są wystarczające silne tylko wtedy, gdy przebywają razem. Cztery siostry i cztery żywioły ― czy to wystarczy aby Ash, Marina, Flame i Ariel pokonały złe moce i utrzymały swój sekret w tajemnicy?