Między nami

film dokumentalny / documentary
pokaz przedpremierowy / pre-realise screening

Maryjki

pokaz przedpremierowy / pre-realise screening

Lekcja miłości

pokaz przedpremierowy / pre-realise screening
film dokumentalny / documentary

Jestem Ren

Renata wraz z mężem Janem i synem Kamilem prowadzą pozornie spokojne życie z dala od miasta. Rodzinną sielankę zakłócają̨ jednak epizody, w trakcie których kobieta zachowuje się w dziwny, niepokojący sposób. Po kolejnym niewytłumaczalnym zdarzeniu, Jan namawia wszystkich na wyjazd do ośrodka na wspólną terapię. Na miejscu kobieta orientuje się, że padła ofiarą podstępu męża, który spiskuje przeciwko niej z ogromną, międzynarodową korporacją.

Interior

Magda i Maciek to dwoje trzydziestokilkulatków szukających swojego miejsca na świecie. Ona, pewna siebie kobieta, stawiająca zawodowy sukces ponad rodzinę. On, uwięziony w szponach kapitalizmu, uciekinier, który wywraca swoje życie do góry nogami. Dwoje nieznajomych, których pozornie różni wszystko. Łączy ich jednak miejsce, w którym przyszło im żyć. To Polska ― dla jednych kraj wielkich możliwości, dla innych ojczyzna zatracenia. Pewnego dnia ich losy skrzyżują się, co sprawi, że nic już nie będzie dla nich takie samo.

Dolina Bogów

W tytułowej Dolinie Bogów krzyżują się trzy wątki narracyjne, które prowokują widza do własnych interpretacji. Pierwszy to archaiczna legenda Indian Navajo o bogach zamkniętych w skałach doliny Valley of the Gods, pełna symboliki i archetypów. Drugi to historia najbogatszego człowieka globu, tajemniczego Wesa Taurosa, który dotknięty osobistą tragedią, ukrywa się przed światem.